kolmapäev, 1. august 2018

Laulasmaa laager 2.päev

Laagri teine päev kulges sama palavalt kui esimene. Aga me peame seda nautima :) Laulasmaa võlu on see, et meie päevaplaan on enda dikteerida. See lubab kaua magamist ning ebatraditsioonilisi söögiaegu. Hommikut alustasime hommikujooksu ja ujumisega. Tornimäel oli vesi talisupluseks sobilik - 5 kraadi. Kõik käisid vees!

Hommikuses rullitrennis üllatas kõiki Anett, kellele Kelly kuidagi järgi ei jõudnud. Samas tuleb Kellyle au anda, sest ta sõidab vanade aeglaste Suusaliidu poolt antud rullsuuskadega (need sinised). Kes julgeb, proovigu ise nendega sõita! Trennis sõitsime 5 kilomeetrit soojaks, seejärel tegime seeriatena kilomeetriseid paaristõukekiirendusi.  Trenni lõpuks voolas kõigil higi ojadena. Eriline oli veel see, et Liis-Marii ja Anett tegid oma elu rullsuusatamise rekordi- mõlemad läbisid rullidel 20 kilomeetrit, kuigi senine tippmark oli olnud 13 kilomeetrit.
Peale treeningut tegime nooremseersant Kirdi juhendamisel kerelihaste harjutusi ning jahutasime ennast Laulasmaa rannas. Vesi oli 15 kraadi, mis võrreldes Tornimäega on nagu supp. Vallutasime vees kive ja olime üksteise vastu õelad, aga suurim kivi jäi siiski kajakale. Lõunaks oli meil 5 liitrit mannavahtu ...

Õhtul käisime Metsaorienteerumise päevakul Glehni pargis. Rajad olid kergemad kui Paldiskis. Igaüks sai vallutada ka Mustamäe nõlva - kes korra, kes 4-korda ning ratturitele anti seda rõõmu lausa kuus korda. Peale orienteerumist käisime veel Nõmme spordikeskuse kõrval jõuharjutusi tegemas. Olime juba unustanud laskumisasendi ilu ja valu. Anett kiskus pingete maandamiseks lausa muru :) Linnast tulles käisime Meremõisas ujumas - vesi oli kohutavalt külm. Nagu päriselt.

Vette ja kohe välja
Suvilasse tagasi jõudes tundsime häid lõhnu - ja siis selgus, kust see tuli. Nimelt oli meie söömisvõimet üle hinnatud ning küpsetatud KOLM KANDIKUT kaneelisaiu. Nämmmm. Õhtusöögilauas otsustati, et peatsed Tartu Ülikooli ööbivad õues, seal, kus tavaliselt toidulaud. Mõeldud-tehtud! Selleks, et õuelamp ei süttiks, pidi Siim olema liikumatu, kuid see on ju võimatu. Seega tõmmati liikumisandurile sokk pähe.

Üks kandik on pildilt puudu...

Õhtune koroona.
PS! Vaadake, mis Epul süles on. See on põhjus, miks ta praegu väga heas jooksuvormis on.


Üliõpilaste magala


Toimkonna nimel Liis-Marii ja Kaisa

Kommentaare ei ole: