laupäev, 29. oktoober 2016

Männikumäe vaprad Suusaväega Leppävirtal laagrisJuba 4. sügist on meil võimalus alustada hooaega Soomes Leppävirtal tunnelis suusatades ja sedasi hooajale põhja ladudes. Kui tavaliselt on meid olnud 4, siis seekord olime väljas suurenenud seltskonnaga. Laagis olid juba mitmendat korda Kelly, Ragnar, Eiko, Kaisa ja Epp; esimest aastat olid Aigi, Liis-Marii, Christopher ja Laura. Treenerina kamandas meid Erti ja kokana oli kaasas Valvi (Loksalt). Lisaks oli veel 4 inimest Rakke suusaklubist ja autojuht-kokk-harrastajana Aive (Jumindalt).


Leppävirtal on ideaalsed tingimused laagerdamiseks. Hommikuvõimlemine korralikul staadionil (jalahood hüppega olid iga hommik kavas!), suusatamine koopas 1.1km rajal ja õhtul taastumine SPA-s ujudes/ takistusrajal võisteldes. WIFI-t majas ei olnud, seega õhtud sisustasime Maffia ja Aliase mängimisega. Üldse tuleb mainida, et meie klubi inimesed on väga sotsiaalsed, kõik söögikorrad kestsid rohkem kui 5 minutit, sest juttu jätkus söögilaua taga kauaks.


Suuskadel sai tehtud 9 trenni, kokku sõitsime 10 inimese peale 1500 km. Toimus ka 1.1km klassika ja uisu võistlus, mille parimad olid vastavalt Cristopher ja Epp. Pingutada said aga kõik vastavalt oma võimetele.


Laagrist arvatakse nii:


Kelly: Tänavuse aasta laager tõotas alguses, ilma Laurita, tulla vaikne, kuid Ragnar võttis oma huvitavate ja laiahaardeliste teemavalikutega (armastusest vakladeni) selle koha hästi üle. Trennid olid kõik väga mõnusad ning seltskond super. Jään järgmist aastat ootama!


Laura: Mina arvan, et laager oli väga lahe, lõbus ja huvitav. Majad olid head ja voodid mõnusad. Seltskond oli tore ja õhtuti sai palju nalja. Rajad olid normaalsed ja trenni sai hästi teha. Jään kindlasti järgmist laagrit ootama!


Christopher: Minule meeldis laager väga, aga mõni asi seal Leppävirtal ei olnud väga meeldiv, näiteks WIFIga oli jamamist, kuna kui ma tahtsin teha postitusi oma reisipäevikusse, siis ei saanud, sest WIFI ei ühendanud ära. Trennist niipalju, et oleks võinud mulle rohkem harjutusi plaani lisada, aga õnneks minu isa saatis mulle harjutusi mida suuskadel võiks teha. Toidu valik oli hea, ilusti sai süüa head toitu ja kõhu sai igapäev täis. Kiidan meie maja kokkasid, kuna nad oskasid hästi süüa valmistada ja midagi ei jäänud kasutamata ja hallitama külmikusse. Majutus mulle meeldis, seal oli isegi triikraud ja triikimislaud olemas, kuigi ma seda ei kasutanud, siis ma imestasin ikkagi. Rajast tunnelis niipalju, et see oli mõnus rada, kuid kohati jäine, aga siiski sobiv sõitmiseks. Mulle meeldis kõik väga ja ootan järgmist laagrit!


Epp: esimest korda pärast laagrit palus Kaisa siia blogisse kõigil midagi kirjutada. Pärast laagrikaaslaste poolt korraldatud tsensuuri läbimist jääbki ainult öelda, et oli väga tore! [-Komisjon hindas kirjutise kõlblikuks.]


Liis-Marii: Laager oli väga tore, söögid olid maitsvad ja kõhu sai ilusti täis. Tunnelis oli väga äge, kuid vahepeal oli rada veidi jäine. Seltskond oli väga tore ja õhtuti oli tore mängida kõikidega koos mänge. Eriti äge oli viimane õhtu, kui meiega mängisid ka Rakkekad. Kõik oli super ja ootan juba väga järgmist laagrit.


Ragnar: Ragnar oli hästi tubli. Ragnar tegi hästi tublisti trenni ja sõi alati kõik toidu ära. Ragnar kuulas ainult Erti sõna ja tegi kõike mis tal kästi. Ragnar oli laagris tubli ja ta võib ka järgmine aasta kaasa tulla.

Kelgutasime ka...


Maa oli valge!!!

Kokku kirjutanud Kaisa.

Kommentaare ei ole: