teisipäev, 1. mai 2012

Ace Xdream I etapp 2012


Võistleme sel aastal nime all Mertigrupp, kes meid toetab ning koosseisus Priit, Joonas ja mina. Oleme leidnud väga hea salarelva, millega konkurentide eest aega võita ning mis I etapil juba ka edu toonud, kuid ei saa seda enne hooaja lõppu avaldada.

Esimesel etapil startisime, nagu eelmiselgi aastal, Tallinast Vabaduse väljakult. Suund oli küll seekord väheke teine ning sai näha Lennusadamat, Paljassaare poolsaart ning põhjalikult ka Patarei vangla konge ja kambreid.
Alguses saime hästi liikuma ja rattaetapi alguses olime XT sport Team/Värksa laht võistkonnaga teistelt väheke eest saanud, kuid kahjuks purunes seal minu ratta sisekumm, (hiljem veel ka tagumise käikari tross ning mul oli kasutada tervelt kolm erinevt käiku) mille tõttu lasime mööda mitukümmend võistkonda ja kaotasime ca 5 minutit. Hea üllatusema saime liidritele kannule juba 8ndas punktis.

Rattaetapi lõpuni sujus enam-vähem ning paariminutilise kaotusega saime Patarei vanglasse siseorienteeruma teisel-kolmandal kohal. Seal toimunut aga ei taha meenutadagi. Orienteerumise poole pealt oli see meile üsna raske ülesanne ning hävisime seal Rakvere OK võistkonnale eesotsas Tarvoga, kes navigeeris Patareis vist paremini, kui oma kodus (see tekitab mõningaid kahtlusi, kuid las need jääda) 22 minutit. Sellegipoolest olime pärast Patareid The North Face/Sportland võistkonnaga kolmanda koha konkurentsis.

Kanuus oleks saanud tiba paremini, kuid sellega võib rahule jääda. Viimast jooksu Vabaduse platsile alustasimegi Sportlandiga koos, kuid lihtsana tundunud jookul suutsime siiski Linnahalli katusel asuva punktiga koguni 4 minutit ekselda ning seega oli 3. koht läinud.

Loodame järgmine etapp finišeerida rohkem rahulolevatana.

1 kommentaar:

Raili ütles ...

Meie vanglakogemus oli samuti masendav. Siseneda vanglasse naistevõitkondadest kolmandana ja lahkuda sealt neljateiskümnendana...ja linnahalli katusel müttasime samuti...
Aga rattakummid jäid terveks ja tegelikult oli väga lahe.