pühapäev, 1. jaanuar 2012

"Intervjuu"

Nagu te kõik peaksite teadma olime mina, Joonas ja Priit kaks nädalat Põhja-Soomes laagris. Sai küllalt treenitud ning võisteldud ja mõni kaardiga trenngi tehtud, kuid suurima rõhu olime sel korral pannud filmide vaatamisele ning neid tunde kogunes 35 kanti (ca 20 filmi). Ühel õhtul proovisime ka ise filmikunsti teha ning läksime kottpimedas peakaameraga metsa ning saime kokku üle tunni pikkuse dokfilmi, mis on kahjuks nii kõrgetasemeline üllitis, et selle pildi vedeas välja ainult Andrese arvuti.

Laagri lõpu eel küsisin Joonaselt ja Priidult mõne küsimuse, millest osadele ka ise vastasin:


1. Milliste eesmärkidega laagrisse sõitsid ning kuidas mõjub laager igapäevaelule?


Joonas: Eesmärgiks oli parandada füüsilist vormi ja leida endas mingigi lootusekiir, et on veel võimalik ka sellise vormi pealt liidritele kandadele astuda. Mehed, see on alles algus!

Priit: Eks ma tulin ka füüsililt vormi parandama ja kuna samal ajal peeti esimeselumevõistlused ning parim treening on võistlus, siis ei saanud tulemata jätta.

Asso: Tulin koguma suusakilomeetreid ning osa saama kõrgetasemelistest võistlustest. Igapäevaelule mõjub nii, et kaotasin selle tõttu abituuriumi jõulunäidendis jõuluvana rolli ning pean nüüd jõuluhaldjas olema.

Kuhu on Priit ja Joonas teel?

  1. Kuidas oled laagriga rahul siiani?


Joonas: Ei ole mõned aastad lumelaagris käinud, aga tundub, et sisu ei ole muutunud, rutiin on endine, ainult tüdrukud on suuremaks kasvanud.

Priit: Olen rahul.

Asso: Olen rahul, treeningute osas on kõik olnud positiivne.


  1. Mis mulje jätsid kaaslaagrilised (eriti pean siin silmas Assot)?


Joonas: Hea mulje, kõigil on huumorisoont ja võib vabalt toota, kõik saavad aru. Ma olen lihtne poiss. Asso on endine, kõik, kes teda teavad, teavad milline ta on.

Priit: Kui Tunturituuli A-s annab iga mees välja veerand kanti homosid, siis Asso annab vähemalt kaks, see ütleb kõik.

Asso: Üldiselt on kõik toredad inimesed, kuigi Värska poisid võiksid vähem Age of Empires II-te mängida ning Joonase Colin McRae mängimist tuleks ka järgnevatel kordadel piirata.

Mida teeb Joonas?


  1. Kuidas oled rahul võistluste tulemusega ning mis eesmärkidega starti asusid?


Joonas: Ei osanud ega julenud mingit resultaati oodata, sest ei tunnetanud oma olematut sportlikku vormi. Tahtsin teada, et suudan pingutada. Tehnilise poole pealt lootsin natuke parema soorituse teha. Hea meel on, et suutsime edestada sprinditeates eliitjuunior Assoga Rakvere eliitkoondist. Mehed, see on alles algus!

Priit: Üldiselt olen rahul, eesmärk sai täidetud, milleks oli mitte viga teha ning maksimaalselt pingutada WRE võistlusel, sprinditeatega ei ole rahul.

- Priit, kas sprinditeatel ei olnudki plaanis pingutada?

Priit: Oli ikka, aga nagu koondise peatreener ütles, siis läksin liialt panema. Isu oli suurem, kui jõudsin ära süüa.

Asso: Olen rahul kõigi võistlusstartidega, sest suutsin sõita stabiilselt ning suurte apsudeta. Parimaks stardikas pean sprinditeadet.

Kus on müts?

  1. Kas koduigatsust on?


Joonas: Ei-ei.

Priit: Ei-ei. Nõustun Joonasega.

Asso: Minul on.


  1. Kuidas sujus treeningkava täitmine?


Joonas: Treeningkava ei olnud, tegin ja täitsin selle jooksvalt.

Priit: Treeningkava, kui selline, puudub. Treenin enesetunde järgi.

Asso: Jälgisin ka enesetunnet ning kuna üldine laagri plaan on ikka ja alati sama, siis vaatasin mõnd asja varasemate aastate plaanidest.


Joonas, kuuldvasti on su pulss hommikuti 32 l/min ning võistlustel said max pulsi 122. Mis on sul viga?


Joonas: (Mõtleb) Mehed, see on alles algus!


Esimesele, kes vastab kõigile piltide all esitatud küsimustele õigesti, paneme Priidu ja Joonasega välja HINNALISE AUHINNA. (vastata kommentaarides või meilile: asso.kesavali@gmail.com).

2 kommentaari:

Joonas ütles ...

Colin McRae´d mängis Joonas laagri jooksul 1 kord! Kui ma seda teist korda oleks ka mänginud, siis oleks asi käest läinud.

Anni ütles ...

1. Joonas ja Priit sõidavad poodi komme ostma.
2. Joonas on facebookis ja loeb erinevaid blogisid.
3.Asso müts kadus suusarajal kui põrkas võistlustel poroga kokku. See toimus 2,1 kilomeetril.