neljapäev, 5. veebruar 2009

JWOC 2009 Sweden

JWOC 2009 Orsa

Sellel aastal toimusid JWOC võistlused Rootsis Orsas! Maastik suhteliselt sama mis eestis. Rajaskeemid ka sama, parem -vasak stiilis.
Esimene võistlus oli sprint, sai suhteliselt hästi alustatud! Ei oska eriti valikuid kommenteerida! 2-3 : vale valik ja 3-4 vale valik ja siis 6-7 vale valik! Liikumisteed on kaardile märgitud. Koht 32!

Teine päev! Pikk rada. Suusatada ei olnud raske, pigem kõik asi jäi kaardi taha, igal ristmikul pidi vähemalt kaarti kogu aeg vaatama, et oleks asi kindel, et õige suunas liigub või ei keeraks valest ristist ära! Koht 26!
Kolmas päev! Puhkus! väike suusatrenn! Sain oma söögiisu ka tagasi!

Neljas päev! middle distants ja seekord siis ühisstardits. Minule isiklikult valmistus see pettumuse, sest rada oli tehtud suusameestele, kuna esimene ring ei erinenud eriti teisest ringist. Oleks võinud erinev olla. Niipalju ka, et esimese punktiga sai väike kaardilugemis viga tehtud: vasak - parema asemel sai loetud parem - vasak.
30. koht


Teade! Põhidistantsik valmistatud, esimesse punkti sai väikse kaar tehtud, kui kaoutust sellega ei tulnud, kõik tulid meie järgi! Kuni 5 punktini olime kõik koos, tekkis hajutus ja nii läkski grupp laiali. Üldiselt rohkem vigu teates ei tulnud, aga kuskilt tuli kaotust lausa 7 minutit. Suusavorm oli kehvemaks läinud, andis juba middle tunda!. Aga siiski teates 5. koht riikide arvestuses!

Kommentaare ei ole: