Laupäeval 02.märtsil 29-kohaline Rakvere-Haanja-Rakvere marsruudil:
  •  väljasõit Rakverest AQVA parklast kell 10.00
  • peatus Kadrina Konsumi parklas u10.20
  • peatus Tapal Lukoili tanklas u10.40
  • võistluse lõppedes toob buss sportlased Võrru, kus neil on ööbimine Võru Kesklinna Gümnaasiumis ja hommikul toob sportlased uuesti Haanjasse, kellaaeg kohapeal kokku leppida.
  • buss jääb Haanjasse ja tuleb 03. märtsil suusaorienteerujatega tagasi.

pühapäev, 24. veebruar 2013

Holstre- Polli pikad distantsid klassikas.

Pilt on tehtud kell üks päeval. Saatsin selle ka üritusele "Eesti minut" (24. veebruaril korraldati fotoaktsioon, mille käigus paluti teha ühe minuti jook­sul kella 13.00-13.01 foto iseendast või ümb­ritsevast elust.) Sõidud olid sõidetud. Suusad pidasid, aga ei libisenud. Tulemused olid keskpärased.
Agneliis 13.
Kelly 16.
Eiko 25.
Egert 22.
Aigi 39.

reede, 22. veebruar 2013

Maakonna algklasside esivõistlused Tamsalus.

Need võistlused on omamoodi märgilise tähendusega kõikidele trennis käijatele- nendele noorematele ikka! Poodiumil lihtsalt peab olema!

siinkohal kopeerin  uudise orienteerumine.ee lehelt:

Ennastületava soorituse tegid aga meesjuuniorid koosseisus Tõnis Laugesaar, Kristjan Linnus, Andres Saal, kes olid üldjärjestuses üheksandad, kuid riikide arvestuses kuuendad. Eesti meeskonda koosseisus Priit Randman, Tiit Toomas, Even Toomas tabas ebaõnn esimeses vahetuses, kui Priit Randmanil lagunes rajal suusk ning selle vahetamiseks suusastaadionile naasmine kulutas mitu minutit väärtuslikku aega. Mehed lõpetasid nii üldjärjestuses kui ka riikide arvestuses kujunenud asjaolusid arvestades siiski tublil seitsmenda kohaga.

Priit M21 klassis 34.

Väga- väga  hea sõit Doriselt- Euroopa noortemeister!
Ja Daisy- Juunioride HÕBE!
Palju õnne!

teisipäev, 12. veebruar 2013

Esimene võistluspäev: sprindi teade

Priit Randman ja Piibe Tammemäe lõpetasid 19.
Daisy Kudre ja Even Toomas13.
Piret Pärnik ja Tiit Toomas 17.

Võitis Venamaa III võistkond Rootsi I ja Venemaa I ees.

Priit, Tõnis ja Kaisa võistlevad sel nädalal Euroopa MVl Madonas.

esmaspäev, 4. veebruar 2013

EMV teine katse Savernas- tulemused N14 klassis tühsitati jälle!

Pühapäeval peeti Savernas  Valgjärve valla auhinnavõistlus suusaorienteerumises ja selle raames osades klassides ka Eesti meistrivõistlused (nendes, mis nädal varem Pannjärvel tühistati).
Sel korral kordus sama. N14 klassis oli punkt vales kohas. Võistlus tühistati ja kas kolmas katse tuleb 2. märtsil Kurgjärvel? Veel ei tea.
Muidu oleks Kaisa saanud hõbeda ja Kelly pronksi. Heli oli 5.

Joonas ja Kuno 4. koht
N16 parimad (Rakvere, Peko I , Peko III)

Üks pisiasi veel- sama päeva hommikul sõitis Epp hästi ka suusakrossi Otepääl - 5. koht N15 klassis ja Kaisa tuli maakonna bioloogiaolümpiaadil teiseks.

Suusakross

Otepää üllatas vahva rajaga. Oli üllatusi ja oli ka pettumusi. See ongi sport.
Meilt olid rajal: N11 Aigi- 25. koht (ületas mogulid esmaklassilise kindlusega), M11 Ragnar- 10. koht (üllatas ennstki, kuigi kobas ka), M12 Eiko- 27. koht (ettevaatlikkus võitis- riske seekord ei võtnud), N14 Kelly (Tehvandi "hüppemägi" seljatas), M14 Egert- 25. koht (laskumistel kui kotkas,  kaotas seal, kus seda kõige vähem arvata oleks osanud- jäine järsk tõus jäi seekord peale). N18 Anett- 16. koht (ise ta endaga rahule ei jäänud).